О банке
Банк в стадии ликвидации
Рiвень захищеностi капiталiв, довiра до банку з боку iнвесторiв, клiєнтiв та органiв нагляду залежить вiд багатьох факторiв, але одним iз визначальних залишається розмiр статутного фонду банку. Останнiм часом, коли свiт коливається вiд хвиль економiчної кризи, збiльшити статутний фонд можуть дозволити собi не всi банки. До тих небагатьох банкiвських установ, хто мiцно стоїть на ногах, вiдноситься й АТ "Банк Велес".
На виконання стратегiї розвитку та програми капiталiзацiї, загальними зборами акцiонерiв Публiчного акцiонерного товариства "Банк Велес", прийнято рiшення про затвердження результатiв 10-ї емiсiї акцiї товариства та внесення змiн до статуту банку, пов'язаних iз збiльшенням статутного фонду до 75,1 мiльйона гривень.
За словами Сергiя РАБЧУКА, Голови Правлiння банку: "Збiльшення статутного фонду це один з найкращих показникiв рiвня надiйностi банку. Це не мiфiчнi уявлення про банкiвську установу, а доказ її стабiльностi, послiдовної економiчної полiтики, зрештою, це захищенiсть коштiв наших клiєнтiв та вкладникiв. Об'єктивна потреба збiльшувати капiтал банку зумовлена iнфляцiйними процесами, розширенням масштабiв банкiвської дiяльностi та пiдвищенням рiвня ризику, пов'язаного з мiнливiстю фiнансових ринкiв. Саме тому вкладникiв сьогоднi особливо цiкавить розмiр капiталу. Враховуючи, що банки вiдiграють важливу роль у будь-якому суспiльствi, регулюючi органи багатьох країн протягом десятирiч встановлювали мiнiмальнi норми (стандарти) достатностi капiталу. Капiтал банку був i далi залишається одним з головних показникiв, якi жорстко регулюються в кожнiй країнi, а з 1988 року - i на мiжнародному рiвнi". |